Piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā:

1. AMBERGS noliktavā Brīvības gatvē 195-20
P
asūtīto preci iespējams saņemt AMBERGS noliktavā Brīvības gatvē 195-20, Rīgā. 
Iespējamie samaksas veidi: 100% priekšmaksa ar bankas pārskaitījumu. 
Jums uz e-pastu atnāks paziņojums, ka prece ir sagatavota saņemšanai. 
Lūdzu nāciet pēc pasūtījuma tikai tad, kad saņemsiet e-pastu ar informāciju, ka pasūtījums jau ir gatavs saņemšanai.

Maksimālais glabāšanas termiņš 30 dienas.
 
2. Omniva pakomāti
Preces uz Omniva pakomātiem tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara.
Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "AMBERGS" kontā prece tiek piegādāta uz Omniva pakomātu divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāņem vērā sūtīšanas laiks pakomātu tīklā.
Omnivas pakomātā var piegādāt sūtījumu līdz 30 kg, maksimālie izmēri: 41 x 38 x 64 cm.
Pakalpojuma maksa: 2,66 EUR par 1 sūtījumu.
 
3. Piegāde ar kurjerpastu
Preces iespējams pasūtīt ar piegādi tieši mājās vai birojā. Preces ar kurjeru tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara, kā arī Jūsu atrašanās vietas. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "AMBERGS" kontā, preču piegādi ar kurjeru veicam trīs darba dienu laikā. Kurjers Jums piegādās preci līdz Jūsu norādītās ēkas ieejas durvīm. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties. Šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur apstāšanās ir iespējama.
Kurjerpasta cena tiks precizēta atkarībā no preces parametriem un svara tāpēc var tikt precizēta e-pastā pēc pasūtījuma veikšanas.
Pakalpojuma cena: 5,00 EUR līdz 1 kg.

Visas lielgabarīta preces ir iespējams saņemt noliktavā Rīgā, Brīvības gatvē 195-20, vai izvēloties piegādi ar kurjerpastu mājās.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mūsu klientu apkalpošanas centru — zvanot uz tālruni 29460997 vai rakstot e-pastu: noliktava@ambergs.lv

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS".
Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez ambergs.lv rakstiskas atļaujas.Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

 .