Piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā:

1. AMBERGS noliktavā Brīvības gatvē 195-20
P
asūtīto preci iespējams saņemt AMBERGS noliktavā Brīvības gatvē 195-20, Rīgā, četru darba dienu laikā bez maksas. 
Iespējamie samaksas veidi: priekšmaksa ar bankas pārskaitījumu. 
Jums uz e-pastu atnāks paziņojums, ka prece ir sagatavota saņemšanai. 
Lūdzu nāciet pēc pasūtījuma tikai tad, kad saņemsiet e-pastu ar informāciju, ka pasūtījums jau ir gatavs saņemšanai.

Ja prece netiek izņemta četru darba dienu laikā, par katru nākamo glabāšanas dienu tiek rēķināts "glabāšanas pakalpojums", kas ir 0,30 EUR dienā.
Glabāšanas pakalpojuma maksa ir jāsamaksā skaidrā naudā izņemot preci noliktavā. Maksimālais glabāšanas termiņš 30 dienas.
 
2. Omniva pakomāti
Preces uz Omniva pakomātiem tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara.
Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "AMBERGS" kontā prece tiek piegādāta uz Omniva pakomātu divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāņem vērā sūtīšanas laiks pakomātu tīklā.
Omnivas pakomātā var piegādāt līdz 30 kg smagu sūtījumu.
Pakalpojuma maksa: 2,99 EUR par 1 sūtījumu.
 
3. Piegāde ar kurjerpastu
Preces iespējams pasūtīt ar piegādi tieši mājās vai birojā. Preces ar kurjeru tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara, kā arī Jūsu atrašanās vietas. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "AMBERGS" kontā, preču piegādi ar kurjeru veicam trīs darba dienu laikā.
Kurjerpasta cena tiks precizēta atkarībā no preces parametriem un svara tāpēc var tikt precizēta e-pastā pēc pasūtījuma veikšanas.
Pakalpojuma cena: 5,00 EUR līdz 1 kg

 
4. Piegāde ar velokurjeru Rīgā
Piegādi veic darba dienās darba laikā Rīgā, ja pasūtījums ir līdz 3 kg.
Preces ar velokurjeru tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "AMBERGS" kontā prece tiek sagatavota velo kurjeram divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāierēķina piegādes laiks.
Pakalpojuma cena: 3,51 neatkarīgi no izvēlētā izmēra.
 
5. Latvijas pasts
Preces ar Latvijas pasta starpniecību tiek piegādātas par papildus maksu, kas atkarīga no preces izmēra un svara. Izvēloties šo piegādes veidu, pircējam tiek sagatavots priekšmaksas rēķins, un pēc naudas saņemšanas SIA "AMBERGS" kontā prece tiek piegādāta uz Latvijas pasta filiāli divu darba dienu laikā, taču Jums vēl jāierēķina sūtīšanas laiks.
Pakalpojuma maksa: 2,99 EUR precēm līdz 0,9 kg.
 
Visas lielgabarīta preces ir iespējams saņemt noliktavā Rīgā, Brīvības gatvē 195-20, vai izvēloties piegādi ar kurjerpastu mājās.
 
Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mūsu klientu apkalpošanas centru — zvanot uz tālruni 29460997 vai rakstot e-pastu: noliktava@ambergs.lv

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS".
Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez ambergs.lv rakstiskas atļaujas.Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

 .