Pirkšanas nosacījumi:


Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "AMBERGS", vienotais reģ. nr. 40003291554 (turpmāk tekstā  — AMBERGS) piedāvāto preču iegādes noteikumus. 

1. AMBERGS piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 
2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.ambergs.lv/veikals/
 
3. AMBERGS visas preču cenas ir norādītas ietverot pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 
4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.
Visiem pasūtījumiem un piegādēm ir 100% priekšapmaksa.
 
5. Veicot pasūtījumu, ir jānorāda e-pasta adresi, lai klientam varētu nosūtīt instrukcijas, rēķinu–pavadzīmi u.c. dokumentāciju.
 
6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem:
bezmaksas – pasūtītā prece saņemama veikalā Brīvības gatvē 195-20, Rīgā;
ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece saņemama Omniva pakomātā,
komforta piegāde – kurjers piegādā pasūtīto preci norādītā adresē.
Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.
!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja.
 
7. Pasūtīto preci jāizņem četru darba dienu laikā no brīža, kad AMBERGS paziņojis, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 
8. Preces lietošanas instrukcija pēc preces saņemšanu tiek nosūtīta klientam uz e-pastu vai arī izsniegta izdrukātā veidā.
 
9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 
10. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255.) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu:
noliktava@ambergs.lv vai pa tālruni: +371 29460997, norādot rēķina numuru un datumu.
Jūs varat atgriezt preci kopā ar atteikuma veidlapu, nogādājot to AMBERGS veikalā Rīgā, Brīvības gatvē 195-20, vai arī nosūtot preci kopā ar atteikuma veidlapu uz SIA "AMBERGS", Brīvības gatve 195-20, LV-1039, Rīga.
Prece noteikti jāatgriež uz konkrēto adresi.
Lai nebūtu domstarpību par atgrieztās preces tehnisko un vizuālo stāvokli, preci iesakām nodot atpakaļ personīgi, pretējā gadījumā atsūtītās preces stāvoklis tiks vērtēts vienpusēji no SIA “AMBERGS” puses.
Uzmanību! Atteikuma tiesības nedarbojas, ja Jūs pasūtat specializētu (speciāli jūsu prasībām pielāgotu, no sērijveida produkcijas atšķirīgu) preci.
 
11. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.
Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi noliktava@ambergs.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Brīvības gatve 195-20, LV-1039, Rīga. Sūdzība tiks izskatīta 14 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. 
Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:
- vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
- iesnieguma iesniegšanas datumu;
- strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:
- www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process
- www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze
 
12. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir norādīta informācija par konkrēto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādus labojumus, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus — šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem. Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.
 
13. Atgādinām, ka PTAL noteikumi neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas, uz kurām attiecināmi citi ražotāju garantijas noteikumi.
 
14. Mārketinga aktivitātes:
14.1. AMBERGS var brīvi veikt dažādas mārketinga aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
14.2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā AMBERGS, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai
uz Jūsu e-pastu un SMS no SIA “AMBERGS". Lai atteiktos no jaunumu saņemšanas, Jums jānosūta e-pasta
vēstule uz noliktava@ambergs.lv ar norādi "Nevēlos saņemt jaunumus”.
 
15. Interneta veikals AMBERGS patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas
sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu, vai arī ja iepriekš norādītājā termiņā nav samaksāts rēķins.
 
16. Minimālā viena pasūtījuma summa ir € 5.00. 

Jautājumu gadījumā var zvanīt +371 29460997 vai rakstīt uz e-pastu: noliktava@ambergs.lv 

0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS".
Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez ambergs.lv rakstiskas atļaujas.Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

 .