ŪDENS MAISĪTĀJI / AKSESUĀRI

schutte

(vācija)

Keuco

(vācija)

Dornbracht

(vācija)

Novellini

(itālija)

Franz Joseph Schütte viens no vadošajiem virtuves, vannas piederumu un dušas piederumu ražotājiem jau kopš 1976. gada, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes virtuves un vannas istabas mazgātņu, dušas maisītājus un dušas kabīņu piederumu klāstu, par ļoti pievilcīgu cenu. Vienmēr ar ērtu funkcionalitāti, mūsdienīgu dizainu vai mūžīgu eleganci.
   Vācijā Schütte produkciju tirgo OBI, HAGEBAUMARKT, BAHR un citas populāras celtniecības materiālu ķēdes.
   Schütte klāstā piemērotu risinājumu atradīs dažādu stilu cienītāji, jo produkti pārstāv dažādas gaumes un stilus sākot no klasikas un beidzot ar mūsdienīgu, inovatīvu dizainu. 
KEUCO ir par pārmaiņām. Pārmaiņas var būt gan funkcionalitātē, gan produkta dizainā. Vai arī vislabāk – abos. Un KEUCO kvalitāte garantē, ka tās būs izcilas.
   KEUCO jau kopš saviem darbības pirmsākumiem 1953. gadā, rada augstākās klases vannas istabas.
   KEUCO izstrādājumi vannas istabā nodrošina stilīgu kvalitāti un estētiku. Zīmols, kam uzticas.

   "Mēs pārveidojam vannas istabas par personīgu labsajūtas telpu. Mēs to sasniedzam, nodrošinot pievienoto vērtību klientiem, izmantojot produktus, kas perfekti apvieno estētiku un funkcionalitāti, kā arī tradīcijas un inovācijas. 

DORNBRACHT produktus izstrādā top dizaineri, kas zīmolam, kā vienīgajam santehnikas pārstāvim, ļāvis iekarot German Luxury Brands Ranking Top 30.
   DORNBRACHT zina, ka ūdens var pozitīvi ietekmēt mūsu dzīvi, tāpēc akcents tiek likts uz LifeSpa – individuāli izstrādātiem risinājumiem ar dziedniecisku efektu gan mājas, gan profesionālajam SPA sektoram.
   DORNBRACHT sniedz iedvesmu un piedāvā individuālas plānošanas iespējas sākot no izmantotajiem materiāliem, beidzot ar zonējumu un noskaņu apgaismojumu.

   Risinājumi, kas radīti kopā ar NOVELLINI kļūst par īstu mākslas darbnīcu. Iespējams pasūtīt dušas kabīnes sienas vai durvis un stikla dvieļu žāvētājus ar dažādiem uzklātiem motīviem, kā arī inovatīva risinājuma dušas un vannas maisītājus un aksesuārus.

 Arhitektoniska pieeja plānošanai un uzmanība katrai sīkākajai detaļai dizaina līniju Elysium ļauj pieskaitīt augstākajai līgai un padara piemērotu luksus klases telpām.

Vairumtirdzniecība, interneta veikals, STEINEL pārstāvniecība

Brīvības gatvē 195-20, Rīga, LV-1039, Latvija

Tālr.: +371 29460997

E-pasts: noliktava@ambergs.lv

Darbalaiks:

Pirmdiena - Ceturtdiena 8:00 -17:00
Piektdienās 8:00 -16:000
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS".
Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez ambergs.lv rakstiskas atļaujas.Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

 .