Visa pasaule būtu iegrimusi tumsā,
ja to neapspīdētu gaisma...

GAISMEKĻI

“Mēs uzlabosim katru māju ar atbilstošu apgaismojumu - šodien, rīt un nākotnē”.
Briloner Leuchten (Vācija) tika dibināts gandrīz pirms 40 gadiem - Brilonā Sauerland. Briloner piedāvā plašu uz dizainu orientētu gaismekļu klāstu ar mūsdienīgu LED tehnoloģiju. Mēs pastāvīgi domājam par mūsu produktiem - ar augstiem tehniskajiem standartiem un labu tirgus instinktu un tendencēm. Ar gandrīz 40 gadu pieredzi ar gaismu. Vienmēr iedvesmojoties no dzīves.
Tāpēc Briloner piedāvā plašu, novatorisku un elegantu gaismekļu klāstu - pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku. Neatkarīgi no tā, vai tas ir īpaši stilīgs vai vienkārši praktisks, mūsu gaisma var apgaismot jebkuru telpu.

Piedāvā gan klasiska, gan moderna dizaina gaismekļus - Apgaismojums ar stilu!

ORION (Austrija) - greznas lustras, stāvlampas, grīdas lampas, galda lampas, sienas lampas, lampas ar Swarovski kristāliem, āra lampas.
VINTAGE dizains, ART DECO dizains. Vannas istabas apgaismojums. Kosmētiskie spoguļi ar apgaismojumu un palielinājumu. Spoguļi ar apgaismojumu un bez apgaismojuma. Iebūvējams apgaismojums. 
LED un ECO halogena lampas. 
Apgaismes ķermeņi viesnīcām, birojiem, teātriem, koncertzālēm, baznīcām, villām, rezidencēm, kazino vēstniecībām un citām privātajām un sabiedriskajām ēkām.
Vairumtirdzniecība, celtniecības projektu apgāde, e-veikals
Firmas STEINEL pārstāvniecība, tehniskais un konsultāciju centrs

Uzņēmums: SIA "Ambergs"
Adrese: Brīvības gatve 195-20, Rīga, LV-1039
Tālr.: +371 29460997

E-pasts: noliktava@ambergs.lv

Darba laiks:
Pirmdiena - ceturtdiena: 8:00 - 17:00
Piektdiena: 8:00 - 16:00
0
Mājaslapu uztur: SIA "NO MANIS".
Jebkura informācijas pārpublicēšana, kopēšana vai lejupielāde ir stingri aizliegta bez ambergs.lv rakstiskas atļaujas.Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

 .